03-6919793
דובנוב 10, ת"א
logo_dr haim kaplan and lilach kaplan

גלריית תמונות

ביחידה לדרמוקוסמטיקה מתבצעים טיפולי גוף בטכנולוגיות מתקדמות ובטכניקות חדשניות תוך שימוש במיכשור מתקדם המבוסס על שיטות של גלי רדיו ולייזר. טיפולי הגוף נחלקים למספר קטגוריות:
 
 
1. הצרת היקפים על ידי מכשיר RF Maximus מבית חברת Pollogen, המכשיר עובד על טכנולוגיה של גלי רדיו המחממת את תאי השומן, גורמת לחורים קטנטנים בממברנה וליציאה של השומן למרווח הבינתאי. במקביל, סטימולציה של השרירים משנעת את השומן שנפלט למרווח הבינתאי דרך ההפרשות הטבעיות אל מחוץ לגוף. על מנת לראות תוצאות רצוי לעשות סדרה של כ-10 טיפולים בהפרשים של שבוע-שבועיים זה מזה.
 
2. עיסוי/ניקוז לימפטי-לאחר ניתוח, ישנם נוזלים שנמצאים במירווח הבינתאי, הללו גורמים לנפיחות באיזור הניתוח, ומפריעים למהלך הריפוי הטבעי של הרקמה הפנימית. ניקוז לימפטי מסייע לשנע את הנוזלים החוצה דרך מערכת הלימפה ובהמשך דרך מערכת השתן. מספר העיסויים המומלץ הוא תלוי סוג הניתוח.
 
3. הסרת קעקועים בלייזר-תוך שימוש במכשיר ה-Omnimax מבית חברת שארפלייט. ידית הלייזר עובדת באורכי גל המסוגלים להיבלע על ידי הצבע השחור ולפרק את הדיו הכהה, דרושים מספר טיפולים על מנת להבהיר את הקעקועים, במיוחד אם הללו נעשו בצבעים כהים במיוחד והוחדרו לשכבה העמוקה של העור, לדרמיס.
 
4. עיסוי גוף מפנק, על ידי מעסה מקצועית שלמדה שיטות עיסוי שונות ומתקדמות כגון שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי רקמות עמוק וכדומה.
 
 
לקביעת תור ניתן להתקשר לקליניקה בין השעות 9:30-19:00 בטלפון 03.6919793 או ללילך בפלאפון 054.5331131

הצרת היקפים והמסת שומנים

 
הצרת היקפים ללא ניתוח. המקסימוס, מכשיר להצרת היקפים, מציע טכנולוגיה חדשנית להמסת השומנים מהגוף ללא צורך בניתוח.
 
מכשיר חדש יחיד מסוגו הגיע לישראל ומציע פריצת דרך בתחום עיצוב הגוף ללא ניתוחים. התהליך מתבצע באמצעות טכנולוגית ה-Trilipo בעזרת מכשיר ה-Maximus. לאחר הטיפול, יכולים הלקוחות לחזור לשגרה באופן מיידי, ללא צורך באשפוז או לזמן החלמה בבית.
 
פריצת דרך בהצרת היקפים ללא התערבות סכין הכירורג
המכשיר מצליח לשחרר שומן נוזלי מתאי השומן שנמצאים בשכבת השומן, "להזיז" את השומן שהופרש החוצה מהתאים דרך מערכת ניקוז הלימפה החוצה מהגוף דרך ההפרשות הטבעיות וכך למעשה להוריד את השומן המקומי ולשפר את מראה הגוף.
 
על אילו אזורים בגוף פועל המכשיר?
הטכנולוגיה מאפשרת לבצע הצרת היקפים בבטן, בירכיים ואף להידוק העור בזרוע העליונה. ניתן לצפות בהבדלים בתמונות המצויות בסוף הכתבה: תמונות לקוחות "לפני" ו"אחרי".
 
תוך כמה זמן רואים תוצאות?
"המכשיר נבדק במחקרים רבים, שהוכיחו את יעילותו. בארצות הברית הוא בשימוש כבר שלוש שנים, עם תוצאות מוכחות לאורך זמן וזו הסיבה שהחלטנו להביאו ארצה. השיפור במראה נראה כבר לאחר מספר טיפולים, ומומלץ לבצע סדרה של עשרה טיפולים", מספרת לנו לילך קפלן.
 
איך זה מתבצע?
המכשיר משלב בין טכנולוגיית גלי רדיו לסימולציה (המרצה וגירוי) של רקמת השריר. גלי הרדיו מחממים מאוד את רקמת העור העמוקה, הדרמיס ורקמת השומן. חימום רקמת השומן מרחיב את דופן תאי השומן ומאפשר לשומן הנוזלי לצאת החוצה מהתאים. חימום רקמת הדרמיס מסייע ליצירה מוגברת של קולגן ואלסטין שבסופו של התהליך נותנים לעור מראה מוצק ורענן.
 
הגירוי של הרקמה השרירית מתבצע במספר מישורים. ניתן לשלוט על עוצמת הכאב על ידי גובה האמפליטודה (רוחב הגל), רוחב האמפליטודה ומספר האמפליטודות בדקה. הפעלת רקמת השריר שנמצאת מתחת לרקמת השומן מסוגלת להניע את השומן העודף אל מחוץ לגוף. השילוב בין גלי הרדיו לסטימולציה של רקמת השריר, גורם לחימום הומוגני של רקמת הדרמיס (העור) וההיפו-דרמיס (מתחת לעור). חימום זה מאיץ את זרימת הדם והניקוז הלימפטי ומביא לרמת חמצון אופטימאלית בתאים ולניקויים מרעלים.
 תמונה מספר 1

הסרת קעקועים בלייזר

 
בזמן ביצוע הקעקוע מחדיר המקעקע חלקיקי צבע לחלק העמוק של העור (דרמיס) באמצעות מחט. הגוף מזהה את החלקיקים ומקיף אותם ברקמה דחוסה. רוב החלקיקים המוחדרים בקעקוע הם גדולים. הם לא נספגים בגוף ולכן התוצאה היא קבועה. לעומת זאת, באיפור קבוע, החלקיקים הם קטנים יותר, מוחדרים בדרך כלל לשכבה התחתונה של האפידרמיס ולא לתוך הדרמיס, והצבעים נוטים להתפרק ולדהות עם השנים.
 
לצורך הסרת הקעקועים, הטיפול ביחידה לדרמוקוסמטיקה נעשה באמצעות מכשיר ה-Omnimax עם ידית בשם Q Switch הפועלת בטכנולוגיה של לייזר באורך גל של 1064 נ"מ, כאשר היא ללא עדשת ה-KTP, ובאורך גל של 532 נ"מ, כאשר היא בעלת עדשת ה-KTP, אז היא מסוגלת להבלע גם על ידי הצבעים האדומים-צהובים, ולטשטש קעקועים צבעוניים. בכדי להגיע לתוצאה משמעותית, מדובר בממוצע ב 8 עד 12 טיפולים לכל אזור, תלוי בסוג החומר שהוחדר לעור, ככל שהוא פחות "נקי" יהיה יותר קשה לפרק אותו , ולטשטש את הקעקוע. הטיפול נעשה עם קרם הרדמה מקומית. קרן הלייזר פוגעת באופן סלקטיבי בפגמנט שבדרמיס וגורמת לפרוקו. ברוב המקרים, מלווה הטיפול בהווצרות של גלד הנושר לאחר כ 7-10 ימים. מומלץ במהלך התקופה הזו למרוח קרם אנטיספטי שיקל על הנשירה של הגלד ובמקביל ימנע זיהום של הפצע. יש לשמור על מרווח של 8 שבועות בין טיפול לטיפול. התהליך הינו איטי, ויש לקחת בחשבון שבתחילה תיתכן התכהות של הקעקוע כיוון שהחומר (הדיו) שבתוך הדרמיס "יוצף" אל האפידרמליס, כך שהקעקוע יראה כהה יותר, תופעה זו זמנית והיא בדרך כלל חולפת.
 תמונה מספר 1

הסרת שיער בקרן אור (IPL)

 
הסרת שיער בקרן אור (Intensive Pulse Light)
בעשור האחרון ישנם שינויים משמעותיים בתחום הסרות השיער. שיטות כמו שעווה, גילוח או פינצטה החלו להיעלם מהעולם, בעקבות ההתפתחות של הסרות השיער בשיטה הבטוחה של קרן האור (IPL). השיטות הישנות מספקות פתרון זמני בלבד, ובמקרים רבים הן כואבות ולא נוחות.
הסרת שיער בקרן אור היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה ביותר המאפשרת להסיר שיער משטחי עור גדולים, באופן מהיר וללא כאב. 
 
הסרת שיער בקרן אור – איך זה עובד?
מכשיר ה-star looks 500 מבית חברת Palomar האמריקאית הינו מכשיר הדגל בתחום הסרות השיער והוא מוביל בתחומו, הן מבחינת היעילות והן מבחינת נוחות השימוש למפעיל ולמטופל, כיוון שהוא אינו כואב כלל וכלל.קרני האור נקלטים על ידי המלנין של שורש השערה, החום המופק מאורך הגל מתרכז במלנין וגורם לשערה לנשור מן השורש שלה, ממש מזקיק השערה, פטנט הפוטונים החוזרים של מכשיר ה-Palomar מוודא מיקסום של הגעת קרן האור אל זקיקי השערה, כך שמירב הזקיקים נושרים כבר בפולס הראשון. אבן הספיר בעלת התכונות האציליות מאפשרת את קירור המערכת ל-5 מעלות צלזיוס ובכך לא מאפשרת כוויות. הטיפול אינו כואב, מהיר ואפקטיבי ביותר. צמיחת השיער היא מחזורית, כלומר שערה צומחת במשך כמה שנים ואז נושרת, כאשר שערה חדשה צומחת במקומה. מאחר שבטיפולי הסרת שיער, לא כל השערות נמצאות באותו שלב במחזור הצמיחה, לא כל השורשים ייהרסו באותה אפקטיביות על ידי קרן הלייזר. שערות שאינן נמצאות בשלב הצמיחה יעברו טיפול אפקטיבי בסבב הטיפולים הבא. לכן תהליך הסרת שיער בלייזר הוא טיפול המצריך כמה מפגשים. באזור הגוף מדובר בדרך כלל בסביבות 10 טיפולים, באזור הפנים, שם השיער הוא הורמונלי מדובר ב 12-14 טיפולים.
 
למי מתאימה שיטת הסרת שיער בקרן אור?
הסרת שיער בלייזר מתאימה במיוחד לבעלי שיער כהה ועבה, ופחות מתאימה לבעלי שיער בהיר מאוד או לבעלי שיער דק מאוד ופלומתי. ככל שהעור בהיר יותר, הסיכוי להצלחת טיפול הסרת שיער בלייזר הוא גדול יותר, מכיוון שהקרן יכולה להבדיל בין צבע השיער לעור. בעלי עור כהה מאוד יתקשו לעבור את הטיפול. עור כהה חשוף יותר לחום המועבר מקרן הלייזר. מכיוון שבהירות העור היא מרכיב קריטי בהצלחת טיפול הסרת השיער, אין להשתזף בתקופה שלפניו (כשבועיים-שלושה לפני הטיפול). 
 
לפני ואחרי הסרת שיער בקרן אור
לפני טיפול הסרת השיער רצוי לגלח את השיער באזור המטופל כך כשהלייזר יקלוט את החלק מהשיער שנשאר בתוך העור ולא ישרוף את פני העור עצמו. לאחר טיפול הסרת שיער בקרן אור, ייתכנו אדמומיות ועקצוצים באזור המטופל, דבר החולף תוך מספר שעות. 
 
ניתן לשלם פר טיפול (במידה וכבר עשית סידרת טיפולים ונותר לך רק לבצע טיפולי השלמה), או לעשות סדרת טיפולים.
 תמונה מספר 1

רפלקסולוגיה

 
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול שפותחה בתחילת המאה ה־20 על ידי ד"ר ויליאם פיצג'ראלד, רופא אף־אוזן־גרון. לפי שיטה זו, ניתן לראות את כל איברי הגוף בכף הרגל. באמצעות התבוננות, לחיצות, מישוש ועיסוי המקום המבוקש ברגל (בעיקר בכף הרגל אך לעיתים גם בשוק), אפשר לאבחן ולטפל בליקויים במערכות הגוף השונות, להרגיע ולהקל במצבים שונים של כאב ובעיות אחרות. כבר בקברי הפרעונים במקורות אחרים בעולם נמצאו עדויות של אנשים המטפלים ברגלים בצורה שנראית דומה להפליא לטיפול הרפלקסולוגי של ימינו. 
 
איך זה עובד?
 
המטפל מתבונן ובודק באמצעות מישוש והנעה של כף הרגל היכן יש חסימות והפרעות בתפקוד הגופני והנפשי של המטופל. האבחון הרפואי בשילוב עם התשאול נותן למטפל
 
את המידע כיצד והיכן למקד את הטיפול.
 
הטיפול כולל לחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגלים, שבאמצעותם גורמים לתגובה עצבית ואנרגטית בכל הגוף שמעוררת תהליכי ריפוי טבעיים.
 
כל שינוי במבנה הנורמלי של הרגל עלול להעיד על בעיה או מחלה אפשרית. מובן כי בשל מורכבות האבחון, יש להגיע למטפל מוסמך לאבחון ולטיפול מקצועי. 
 
 
זה כואב?
לא. הטיפול מפנק ומרגיע. לפעמים יש אזורים שהם קצת רגישים יותר במגע.
 
כמה זמן נמשך הטיפול?
כל מפגש נמשך 45 דקות.
 
איזה מידע למסור למטפל בפגישה הראשונה?
מסור למטפל את סיבת הפנייה ואת ההיסטוריה הרפואית שלך.
 
לאילו מצבים בריאותיים השיטה יכולה לעזור?
בעיות רגשיות וכרוניות: כאבי ראש ומיגרנות, עייפות כרונית, מתח, עומס ולחץ נפשי, חוסר ריכוז, חולשה ובעיות עיכול ותזונה.
בעיות רב־מערכתיות: בעיות במערכת העיכול, הכליות וההורמונים, תחושה כללית רעה כשלא ברור מה מקורה (במקרה כזה ייתכן שמדובר במשהו שטרם הגיע להבשלה קלינית, והטיפול הרפלקסולוגי יכול למנוע את הבשלתו ולפתור את הבעיה).
הריון: נשים הרות סובלות לעתים ממתח נפשי בגלל ההריון והלידה וגם מתחושה של עייפות וחולשה, כובד, נפיחות ברגליים. באמצעות הטיפול בכף הרגל, אפשר להקל על כאבי השלד, להביא מזור לנפש ולסייע בריכוך האזורים השונים בגוף והכנת הגוף ללידה.
גיל הזהב: רוב האוכלוסייה הבוגרת סובל מבעיות בגפיים ובעיקר בכפות הרגליים. טיפול בכף הרגל הוא אופציה מצוינת ועדינה בעבורם, שיכולה להביא להקלה על כאבים.
מניעה: מומלץ להגיע לטיפול גם כשבריאים ומרגישים טוב. הלחיצות והשחרור של אזורים חסומים באמצעות מגע נעים, ימנעו "תפיסת שרירים", ישפרו את זרימת הדם ויחזקו את הגוף והנפש כדי למנוע הופעה של מחלה.
 
מתי אוכל לצפות לשיפור במצבי?
הקלה בכאב יכולה להופיע כבר אחרי הטיפול השני, והיא תהיה בתחילה זמנית. לאחר מספר טיפולים ההקלה בכאב צפויה להימשך כמה ימים, ולקראת הטיפול ה-12 היא כבר תהיה רצופה ותגשר בין טיפול לטיפול. שיפור נמשך יאפשר הורדה הדרגתית של תדירות הטיפולים, אך יש לקחת בחשבון כי במקרים שבהם לא ניתן לטפל בסיבת הכאב, יהיה צורך בטיפול תחזוקה קבוע פעם בשבועיים עד פעם בחודש.
 
האם הטיפול מתאים לילדים?
כן. באמצעות טיפול קצר מועד ניתן להגיע לתוצאות יפות בכל הנוגע לבעיות קשב וריכוז, רגישויות ובעיות נפשיות (בעיקר בגיל ההתבגרות). בקרב תינוקות יכול הטיפול לפתור בעיות של נשימה, ליחה חוסר שקט ואי סדירות במערכת העיכול.
 
למי הטיפול לא מתאים?
הטיפול מתאים לכולם, גם לחולים קשים. יש מקרים נדירים שבהם הטיפול אינו מתאים, והרופא המייעץ במרפאה יידע להפנות מקרים כאלה לטיפולים אחרים.
 
האם עלולות להיות לטיפול תופעות לוואי?
לאחר הטיפול הראשון והשני יש לעתים רחוקות החמרה זמנית של הכאב שמופיעה לרוב למחרת הטיפול ונמשכת יום־יומיים נוספים. תופעה זו נקראת ראקציה והיא נחשבת לסימן טוב לכך שהטיפול הצליח לנגוע בנקודות הנכונות ולהפעיל תהליכים.

עיסוי (ניקוז) לימפטי

 
 
הדרך המהירה להחלמה
 
במהלך הניתוח רקמות העור עוברות טראומה שבאה לידי ביטוי בתופעות הבאות:
שטפי דם תת עוריים אשר ללא טיפול מתאים עלולות להפוך להתקשויות בעור.
נפיחות – לאחר הניתוח נרשמת עליה ברמת החלבונים במרווח הבין תאי. החלבון סופח אליו נוזלים ובכך גורם להיווצרות הנפיחות.
דלקת, כאב, אי-נעימות-לאחר הניתוח ישנה הגברה בפעילות המערכת הסימפטטית וכתוצאה מכך עליה בתחושת כאב, חוסר נעימות ודלקת. 
הצטלקויות או אי סדירות של העור-במהלך הניתוח מתבצעת הפרדה בין שכבות העור השונות וכתוצאה מכך מופיעה פסולת תאית שמפריעה ומונעת את איחוי שכבות העור שהופרדו.
הזנה-לאחר הניתוח נוצר צורך בהזנה מוגברת לרקמה המנותחת.
 
במסגרת הטיפול הכוללני אשר ניתן במרפאתנו לפני הניתוח ולאחריו, אנו ממליצים על עיסוי/ניקוז לימפטי ככלי היעיל והמתאים ביותר לפתרון תופעות אלה.
 
עיסוי/ניקוז לימפטי – הדרך המהירה להחלמה
טכניקת עיסוי עדינה וקצבית של העור אשר מתבצעת בעומק של 1-2 מ"מ. טכניקה זו מניעה את העור ומפעילה לחץ עדין על הרקמות במטרה להשיג:
 
הפחתת כאב.
הפחתת אדמומיות.
הרפיית שרירי השלד.
שיפור אספקת חומרי הזנה לרקמה וניקוז הפסולת התאית ממנה, ויצירת סביבה בריאה לרקמה המנותחת.
השירות ניתן ביחידה לדרמוקוסמטיקה, ומבוצע תחת השגחתו הרפואית של ד"ר חיים קפלן, מומחה לניתוחים פלסטיים קוסמטיים ומשחזרים. 

טיפולי גוף