03-6919793
דובנוב 10, ת"א
logo_dr haim kaplan and lilach kaplan

גלריית תמונות

דר חיים קפלן

מאז היותי ילד התעניינתי בתחום הביולוגיה ומדעי החיים. ואכן לאחר שסיימתי את לימודיי במגמה הביולוגית, המשכתי באופן טבעי לגמרי ללימודי רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים, שם גם סיימתי התמחות בכירורגיה פלסטית בבית החולים הדסה עין כרם. במהלך ההתמחות קיבלתי פרסים רבים בינם פרס "קפלן" היוקרתי.
סיימתי תת-התמחות בת שנתיים בתחום המיקרוכירורגיה המשחזרת וכירורגית פנים וגולגולת (Cranio-Facial) בניו יורק
ב- York University Medical Center New

כיום, אני מנתח פלסטי במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא, חבר בחברה הישראלית ובחברה האמריקאית לכירורגיה פלסטית ולכירורגיה קוסמטית. מאחורי ניסיון של למעלה מ-25 שנה בניתוחים פלסטיים קוסמטיים ומשחזרים כגון:

  • ניתוחים להצערת הפנים.
  • ניתוח עפעפיים.
  • ניתוח אף.
  • ניתוח אוזניים.
  • ניתוחי בטן ושאיבות שומן.
  • ניתוחי חזה מורכבים, במיוחד שחזורי חזה
    מיקרוכירורגיים.

 

את ניסיוני העשיר צברתי עם השנים בביצוע אלפי ניתוחים פלסטיים קוסמטיים ומשחזרים. הוזמנתי להרצות ולבצע ניתוחי הדגמה בברזיל וביפן.

כיום, אני מוזמן לתת הרצאות בארץ בחו"ל ולשתף את קהל הרופאים בניסיוני העשיר ובניתוחיי הייחודיים.
את הספר "המדריך הישראלי לניתוחים פלסטיים" כתבתי יחד עם טלי רוזין בהוצאת זמורה ביתן והוא משמש "נר לרגליי" אלפי נשים העומדות בפני ניתוח פלסטי כלשהו וגם לאלו המתעניינות באסטטיקה.

בעבודתי בכירורגיה פלסטית אני מאמין ביצירת קשר אישי ואמפטי עם המטופל, תוך הקשבה לצרכי המטופל וניסיון לענות על הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת, בדרך המקצועית ביותר.

אני רואה חשיבות עליונה להעשרת הידע של המטופלים בכל האספקטים הקשורים לטיפול או הניתוח אותו הם עומדים לעבור על מנת שיהיו שותפים לדרך ויוכלו לקבל החלטות שקולות הקשורות לניתוח.

אני גאה בכך שאני עובד עם צוות קבוע הכולל אחות חדר ניתוח, מנהלת אדמיניסטרטיבית, מתאמת רפואית ומעסה לימפטית העומדים לרשות המטופלים בכל עת. בעזרת צוות קבוע זה אנו מעניקים למטופלים את השירות הטוב ביותר תוך הקפדה על תוצאות בעלות מראה טבעי, בהתבסס על סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים ושיטות טיפול מתקדמות.

אודות ד"ר חיים קפלן