03-6919793
דובנוב 10, ת"א
logo_dr haim kaplan and lilach kaplan

גלריית תמונות

פילינג קל-בינוני
הפילינג הינו קל-בינוני הממיס את שכבת האפידרמיס בטיפול אחד.
הפילינג מבוסס על חומרים טבעיים ממקור צמחי החודרים לתוך האפידרמיס ונותנים תחושה קוצנית כמו סברס במגע עם העור. התגובה של הגוף "לפלישת" החלקיקים הקטנים גורמת לו "להקיא" אותם החוצה יחד עם שכבת האפידרמיס. הקילוף של העור מתחיל אחרי 24-48 מזמן הטיפול. יש לקחת ערכה טיפולית הביתה על מנת לסייע לקילוף נכון של העור. שבוע מזמן הטיפול הראשוני, יש להגיע למכון לטיפול משקם של עור הפנים ולהחדרה של לחויות. לאחר שבוע העור נראה רענן וחיוני, פחות מקומט ועם פחות כתמי שמש וגיל.
 
ניקוי פנים יסודי והחדרת לחויות
ניקוי יסודי של עור הפנים, הסרת שכבת התאים המתה (עד 3 סוגי פילינגים), הוצאת שחורים ורענון עור הפנים. במהלך טיפול זה מוחדרים לעור הפנים על ידי מכשיר האולטרה סאונד חומרי לחות, קרמים ואמפולות וזאת תוך טיפול מרגיע ומפנק הכולל עיסוי פנים וכפות ידיים/רגליים.
משך הטיפול 90 דקות.
 
טיפול בצלקות פוסט אקנה
טיפול בעזרת מכשיר ה-E-Matrix העובד בטכנולוגיה של גלי רדיו על צלקות פוסט אקנה. הטיפול יעיל לצלקות חדשות וישנות כאחד. חימום השכבה העמוקה של העור, גורמת לתאי ם הפיברובלסטים לנדוד לכיוון האיזור המחומם ולהתחיל ולייצר קולגן, אלסטין, גורמי גידול ורקמת חיבור. כל אלו ממלאים את הצלקת השקועה מבפנים כלפי חוץ ולאט לאט בתהליך של מספר טיפולים נותנים לעור מראה חלק והומוגני ופחות מצולק. מומלץ לעשות סדרה של 8-10 טיפולים. בין טיפול לטיפול יש לחכות בין חודש וחצי עד חודשיים.
 
טיפול בהיפר – פיגמנטציה
טיפול חדשני בכתמי שמש (פיגמנטציה) המתבצע בעזרת מכשיר המשלב טכנולוגיות של גלי רדיו (RF), לייזר וגלי אינפרא אדום, ניתן להבהיר את כתמי השמש ב-70-80% בסדרה של כ-5 טיפולים בהם אנו מטפלים בעזרת שלוש ידיות שונות:
ידית המטפלת בפיגמנטציה (כתמי השמש ו/או הגיל)
ידית המטפלת במיצוק העור
ידית המטפלת בקימטוטים ובקמטים
את הטיפולים יש לבצע אחת לחודש.
הפיגמנט = תאי המלנוציטים קולטים את אנרגיית האור ומתפרקים, המלנין צף ועולה על פני האפידרמיס, בימים הראשונים הכתם מתכהה והופך לצבע של שוקולד, מה שאומר שהטיפול הצליח. לאחר מספר ימים, הכתם מתבהר. עם הזמן ובמהלך הטיפולים הכתמים נעשים בהירים יותר והתוצאה הסופית היא עור בעל מראה הומוגני, וגוון אחיד. את הטיפול ניתן לבצע באזור הפנים, גב כף היד, מחשוף, ידיים ואף רגליים. הטיפול כולל סדרה של כ-5 מפגשים, תלוי בעוצמת הכתמים.
 
מיצוק הפנים בטכנולוגית גלי רדיו (RF)
טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר המעביר אנרגיה ממוקדת לשכבות העליונות ולשכבות העמוקות יותר של העור תוך שמירה על השכבה החיצונית באזור המטופל. הטיפול גורם לאפקט של חימום וכיווץ תאי הקולגן הקיימים, כך שהתוצאה המידית המושגת כבר בטיפול הראשון הינה החלקת הקמטוטים העדינים באזור המטופל.
 
תוצאות הטיפול:
– מראה עור מוצק יותר
– העלמת הקמטוטים העדינים
– הגברת יכולת הייצור של קולגן, אלסטין, רקמת חיבור וגורמי גידול
– מראה חלק ורענן של האזור המטופל
משך הטיפול 30 דקות.
 
טיפול פנים Age Smart Multivitamin
טיפול פנים מפנק המבוסס על החדרת חומרים פעילים לשכבת הדרמיס.
את הטיפול פותחים בפילינג גרגירים אקטיבי, הממיס את הדבק הבין-תאי.
לאחר מכן, שיוף של עור הפנים בעזרת מכשיר המיקרודרמבריישן, שמשייף את כל התאים המתים בשכבה הקרנית של העור, וחושף תאים חדשים וחיוניים. בהמשך, בעזרת מכשיר אולטרסאונד מחדירים לעור חומרים פעילים. החומרים המוחדרים לעור, הם ממקור טבעי, חומצות פירות כגון: חומצה טרטרית, חומצה מנדלית המופקת משקדים, ויטמין E, ויטמין C בריכוז של 20% בצורת אסטר C- שאינו מתפרק, קומפלקס של חומצות אמינו ואומגה 3+6. בסיום הטיפול מושכים את העור במסכה המבוססת על ויטמינים ומינרלים. המסכה משמשת כ"אפקט חממה" ועוזרת להחדיר את כל החומרים פנימה לתוך שכבת העור העמוקה. העור מוזן בחומרים פעילים שמגבירים את רמת הלחות התוך תאית ומשמרים על חיוניות התאים.
 
טיפול זוהר
הטיפול מורכב משלושה שלבים:
1. שלב ראשון – ניקוי הפנים והצוואר ומריחה של פילינג על פי סוג העור. את הפילינג משאירים על עור הפנים בין 3-7 דקות, בשלב זה ישנה המסה של שכבת התאים העליונה של האפידרמיס.
2. שלב שני –בעזרת מכשיר המיקרודרמבריישן-מבצעים שיוף של עור הפנים, צוואר ומחשוף על ידי פילינג יהלום ויניקת התאים המתים. בסוף התהליך מתקבל עור חלק, ללא שכבת הקרנית שמאופיינת בתאים מתים.
3. שלב שלישי – החדרת חומרים פעילים בעזרת מכשיר אולטרסאונד. החומרים שמוחדרים אל השכבה הפנימית של העור הם חומצה היאלורונית שחודרת לתאי האפיתל וממלאת את הקמטוטים הקטנים, ויטמין סי שמשפיע על חידוש תאי העור ומקנה לעור מראה הומוגני מבחינת צבע עור. חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים המלחחים את העור ומקנים לו מראה זוהר.
לסיום התהליך מקבלים עיסוי פנים צוואר, כתפיים ומחשוף מענג ומפנק, כזה שלא תשכחי בקרוב.
אורך הטיפול: כ-60 דקות.
 
טיפול במזורולר
טיפול על ידי מכשיר המזורולר שגורם לנזק מבוקר בשכבת העור העמוקה. פציעה מבוקרת זו, גורמת לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין ולעיבוי של העור, למילוי קמטוטים עדינים ולמראה חיוני יותר של העור. במהלך הטיפול מוחדרים לעור חומרים פעילים שמגבירים את ייצור הקולגן והאלסטין.
 
עיסוי גוף ארומתרפי בשילוב שיאצו ורפלקסולוגיה
משך העיסוי 50 דקות בעזרת שמן שקדים עושים עיסוי עמוק לשרירי הגוף כולל קרקפת.
 
איפור קבוע אסתטי שיקומי ושחזור פטמות
לאחר שחזור השד וכהשלמה לתהליך שיחזור הפטמה, קעקוע העטרה הוא חלק בלתי נפרד מהגעה לשלמות השד. הקעקועים ביחידה לדרמוקוסמטיקה נעשים על ידי מקעקעות מקצועיות שסיימו לימודי איפור קבוע ומיקרופיגמנטציה והתמחו בטכניקות של קעקועים רפואיים. השימוש בצבעים גרמנים כאשר בקבוקון שנפתח משמש אך ורק ללקוחה הספציפית.
כמו כן ניתן לטשטש צלקות לאחר ניתוחים פלסטיים כגון: מתיחת פנים, או צלקות אחרי השתלת שיער ולעשות איפור קבוע לגבות, eye liner, שפתיים, נמשים, והדגשת תווי הפנים.
 
הסרת שיער 
שימוש במכשיר העובד בטכנולוגיה של לייזר רך NCPL. מתאים לכל סוגי השיער (מלבד שיער בלונדיני-לבן), התהליך אינו כואב, מהיר, ואינו מייצר חום. ניתן לשלם פר טיפול או לרכוש חבילת טיפולים מראש.
 
טיפול בקופרוז (נימי דם)
שימוש בלייזר רך עם מחט חשמלית מטפל בנימי הדם הקטנטנים בעיקרי באזור הפנים והמחשוף. בנוסף ניתן להינות ממכשיר ה-Omnimax בעל ידית VP2 המטפלת בקופרוז על ידי פירוק ההומוגלובין והלבנת כלי הדם לנראה הומוגני של העור. לקבלת תוצאה משמעותית מומלץ לעשות סדרה של חמישה טיפולים בהפרש של חודש בין טיפול לטיפול.
 
טיפול בפטרת ציפורניים רגליים וידיים
בעזרת ידית לייזר המסוגלת לחדור את הציפורן ולפגוע בנבג הפטריה, ניתן לטפל בפטרת של הרגליים ו/או הידיים. הטיפול מצריך סדרה של כ-10 טיפולים אחת לשבוע. משך הטיפול מספר דקות. תוצאות ניתן לראות לאחר מספר חודשים כאשר הציפורן גדלה ללא הפטריה. כטיפול משלים, במהלך הטיפול, מומלץ למרוח על כף הרגל למיסיל.
 
שיפור צלקות אחרי ניתוחים
טיפול בעזרת מיכשור העובד בטכנולוגית לייזר. למכשיר מספר ידיות. ידית שמשפרת את צבע הצלקת, היא מפרקת את ההמוגלובין בכלי הדם ובכך מבהירה את הצלקת. כמו כן ידית ארביום שמסוגלת לשייף צלקת מוגבהת ולהביא אותה לאחר מספר שיופים לגובה פני העור. חשוב לציין שעל מנת לראות תוצאות מומלץ לעשות סדרה של מספר טיפולים.
 

אקנה (פצעי בגרות)

 
אקנֶה או חטֶטֶת היא דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות. היא מופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות, כתוצאה מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון. תגובת הגוף להורמון בדרך כלל מתייצבת עם הזמן, ואיתה נעלמים או נרגעים הסימפטומים. התופעה ידועה גם בשמות פצעי בגרות או חצ'קונים.
 
סימפטומים
פצעי הבגרות (בלועזית Acne Vulgaris) מופיעים בעיקר מגיל ההתבגרות ואילך, למרות שישנם מקרים שהאקנה מופיעה בשנות השלושים.
 
הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקות סביבה נוחה להתרבותו של חיידק האקנה, ה-Propionibacterium acnes. בהמשך מתפתחת תגובה דלקתית בזקיק היוצרת את הפצע המוכר. התופעה של פצעי הבגרות תוקפת בעיקר את עור הפנים, אך עלולה להתפשט גם לעור הכתפיים, הגב והחזה.
 
פצע אקנה בסיסי נקרא קומדון (Comedo). פצע אקנה שסתום בצורה מושלמת נקרא "פקק לבן" (whitehead). פצע אקנה שאיננו סתום בצורה מושלמת נקרא "פקק שחור" (blackhead). פתיחה של קומדון גורמת להפרשת החומרים והחיידקים על העור הסמוך, וגוררת תגובה דלקתית.
 
הגורמים לאקנה
לא ידועה הסיבה המדויקת למה אנשים מסוימים מקבלים פצעי בגרות ואחרים לא. ידוע כי התופעה נוטה להיות תורשתית. ישנם מספר גורמים שנמצאו קשורים לתופעת האקנה:
 
– פעילות הורמונלית ערה, כמו בעת בגרות מינית או במחזורי וסת.
– מתח נפשי, דרך הגברת התפוקה ההורמונלית מבלוטות יותרת הכליה.
– צריכת חלב ומוצריו, עקב ההורמונים שיש בדמן של הפרות בזמן שהן נחלבות.
– היפראקטיביות של בלוטות החלב – משני לגורמים ההורמונליים.
– הצטברות של תאי עור מתים.
– חיידקים בנקבוביות העור, אליהם הגוף נעשה אלרגי.
– גירוי או גירוד העור העשוי להוביל לתגובה דלקתית.
– שימוש בתרופות מסוימות כגון סטרואידים.
 
הטיפול באקנה
הטיפול באקנה בא לטפל בנקודות השונות התורמות לתופעת האקנה:
 
– חוסר יציבות הורמונלית
– הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב
– תאי העור המתים המביאים לסתימת הנקבוביות
– החיידקים המתיישבים בזקיקי השיער הסתומים
 
תכשירים רבים נמכרים במטרה לענות על בעיית האקנה, אך רבים מהם לא הוכחו מדעית. בדרך כלל שילוב נכון של התכשירים נותן את התשובה הטובה ביותר. חלק מהטיפולים גוררים תופעות לוואי ויש להתייעץ עם רופא עור ולנקוט בזהירות בעת השימוש בהם.
 
הגישה שלי לטיפול בבעיות אקנה היא לשלב טיפול קוסמטי פרא-רפואי עם טיפול הניתן על ידי רופאת עור. באקנה מאוד חשוב להקפיד לנקז את ההפרשות של בלוטות החלב, לעבוד בסביבת עבודה סטרילית כדי למנוע זיהומים, ולהסיר את שכבת התאים המתים. במקביל, יתכן ויש לשלב טיפול תרופתי מקומי כמו משחות המכילות אנטיביוטיקה טו משחות המבוססות על רטין A.
 
 תמונה מספר 1

לטיפול בצלקות פוסט אקנה תוכלו לקרוא בפסקה של אי-מטריקס

טיפול בצלקות פוסט אקנה

חדש: מכשיר לטיפול בצלקות פוסט אקנה וטשטוש סימני מתיחה לאחר הריון וירידה במשקל

 תמונה מספר 1
 
מכשיר חדש שיצא לאחרונה לשוק מבטיח לשפר בכ 50– 80 אחוז את הצלקות הקעורות ומראה סימני המתיחה. בטכנולוגיה המתקדמת ניתן גם להעלים קמטוטים וקמטים בינוניים כך שהעור מקבל מרקם אחיד, צעיר ורענן יותר.
 
המכשיר משלב טכנולוגיה של גלי רדיו בי-פולריים (ממוקדת אנכית) ואולטרא סאונד להחדרת חומרים פעילים אל תוך הדרמיס, נמכר לרופאים בלבד.
 
המכשיר משפר באופן משמעותי את עומקן של צלקות אקנה, משטח צלקות קלואידיות (הבולטות מעל פני העור), ומטשטש כמעט לחלוטין סימני מתיחה.
 
סימני מתיחה – אותם קווים אדומים או לבנים בשיפולי הבטן ובצידי הירכיים והישבן, הם צרה אסתטית שקשה להיפטר ממנה. סובלים ממנה בעיקר נשים לאחר לידה או אנשים שירדו דרסטית במשקל. עד כה, מקובל היה לטפל בתופעה באמצעות תכשירי מריחה, המבוססים על רטינואידים, נגזרת של ויטמין A, שבין תפקידיהם הגברת ייצור הקולגן והאלסטין, אותם סיבים אלסטיים שאחראים על גמישות וחוזק העור, וגורמים להתחדשות תאי העור.
 
לאחר אלחוש המקום, מנקים היטב את העור ומתחילים לחמם את שכבת הדרמיס (השכבה העמוקה של העור), בעזרת ידית ה- Matrix IR, שמכינה את העור לטיפול במכשיר ה-E-Matrix.
 
בשלב השני, עוברת המטפלת על העור עם ידית ה- E-Matrix , המכילה מספר רב של חורים (64 במספר). אנרגיית גלי רדיו, עוברת דרך החורים בידית המכשיר וגורמת ליצירת נקבים קטנטנים בעור. הן הדקירה בעור והן אנרגיית החום, מגבירים נדידה של תאים בשם פיברובלסטים , הללו מתחילים בייצור של קולגן ואלסטין .
בשלב השלישי, משתמשים במכשיר אולטרא סאונד המשמש להחדרת חומרים פעילים אל עומק העור (הדרמיס), כמו ויטמין C, חומצה היאלרונית, מטריקסיל, חומצה גליקולית ורטינול- תלוי בסוג הטיפול אותו מבצעים.
 
כך נראה העור אחרי הטיפול:
 
עם הזמן, הצלקת השקועה מתחילה להתמלא מבפנים כלפי חוץ בקולגן ואלסטין, כך שעומק הצלקת קטן וכמו כן רוחב הצלקת.
 
הטיפול נעשה בהשגחה רפואית. תוצאות ניתן לראות כעבור 4-5 טיפולים, אולם שיפור משמעותי בתהליך הריפוי יבוא לידי ביטוי רק בשלב מאוחר יותר, בהתאם לחומרת המצב.
 
לתוצאות מרשימות, נדרשות בממוצע כ – 10 טיפולים, בהפרש של חודש עד חודשיים זה מזה.
 
 
תופעות לוואי: תחושת שרפה באזור המטופל למשך כשעה וחצי מהטיפול. העור נראה מנוקד ומופיעים על גביו גלדים זעירים, הנעלמים תוך חמישה ימים.
 
 
לקבלת תוצאות מקסימליות מומלץ להשתמש במכשיר המזורולר גם בבית אחת לשבוע וחצי במהלך סדרת הטיפולים.
 
 
אסור להיחשף לשמש למשך כל הטיפול. בנשים כהות הטיפול דורש משנה זהירות, מחשש לפיגמנטציה.
 
 
איפה?
 
היחידה לדרמוקוסמטיקה של לילך קפלן, ת"א. 054-5331131, 03-6919793.

 

לפני ואחרי קמטי פנים

לצפיה בטיפולים המומלצים בגילאי 40+ לחצו כאן

מזותרפיה ללא מחטים

 
היום אנחנו מבינים שההזדקנות של העור מורכבת ממספר תהליכים המשולבים זה בזה:
 
1 צניחת הרקמות והשפעת כוח הכובד על התרופפות הרקמות, דבר הבא לידי ביטוי ביצירת עודף עור
   בצוואר, לאורך קו הלסת, בלחיים, בעפעפיים ובמצח – הטיפול לזה הוא הרמת פנים וקבלת תוצאה
   טובה מבחינת סילוק עודף העור.
 
2 תהליך הדלדלות הרקמות התת-עוריות : ירידה בכמות השומן בפנים, מה שגורם להופעת שקעים
    וקמטים עמוקים – בזה ניתן לטפל על ידי הזרקת חומרי מילוי, שומן וכיוצ'.
 
3 התהליך השלישי הוא השתנות והדרדרות של איכות מרקם העור, הבאה לידי ביטוי בעור דק יותר, באיבוד
   של סיבי קולגן ואלסטין. העור מאבד חלק ניכר מחומרי המילוי שלו כמו חומצה היאלורונית וכונדרואיטין
   סולפט, יחד עם הקטנה של כמות תאי העור וירידה באספקת הדם לעור.
 
עד היום לא היה טיפול יעיל כנגד תהליך ההזדקנות השלישי, למעט פילינג עמוק שהוא תהליך אגרסיבי, הגורם להצטלקות תת-עורית ולהגברת ייצור הקולגן. בשנים האחרונות פותחה בצרפת שיטה שבאה "לתקן" את איכות מרקם העור על ידי החדרת חומרים פעילים לתוך שכבות העור העמוקות וזה בניגוד לקרמים הקוסמטים למינהם שאינם מסוגלים להגיע לשכבות העמוקות. הטיפול, הקרוי מזותרפיה, נעשה עד היום על ידי הזרקות רבות לעור הפנים, הצוואר ואף גב כף היד, ומחדיר לעור חומרים פעילים כמו: חומצה היאלורונית, חומצות אמינו, חומצות גרעין, מינרלים וויטמינים ומבוצע על ידי רופא.
 
לאחרונה, חברה ספרדית שילבה מספר טכנולוגיות ידועות למכשיר בשם TMT:
Transcutaneus Mesotherapy Treatment
אשר בעזרת זרם חשמלי, מסוגל להחדיר חומרים דרך ממברנת העור בשיטה הקרויה: יונתופורופורזיס בה מזרימים זרם חשמלי חלש דרך העור, הזרם משמש כנשא לחומרי המזותרפיה ומעביר אותם דרך קרום העור שאינו חדיר בדרך כלל . על ידי זה החומרים מגיעים עד להיפודרמיס = השכבה העמוקה של העור ושם החומרים יכולים לפעול ישירות על התאים, לגרום לשיפור המטבוליזם, ייצור קולגן ולשיפור אספקת הדם לעור.
 
עוצמת הזרם ניתנת לשליטה ותלויה בסף הכאב של המטופלת.
קוטביות הזרם ניתנת לשינוי לפי החומרים בהם משתמשים להחדרה.
למכשיר יש מספר אופציות עבודה: טיפול הצלוליטיס בגוף, טיפול בסימני מתיחה, ועוד.
 
אופן ביצוע הטיפול:
השלב הראשון הוא פילינג שיטחי שתפקידו ניקוי עמוק וסילוק שכבת התאים המתים מהעור. הפילינג מאפשר חדירות טובה יותר של המזותרפיה, והוא נעשה על ידי חומצת פירות מאוזנת ונמשך סה"כ כ-5 דקות. לאחריו מגיע הטיפול המזותרפי שנקרא באירופה "Meso Glow " – הלקוחה שוכבת על מיטה מחזיקה בידה האחת את מוט הברזל המחובר בחוט למכשיר, החוט השני מחובר לבקבוקון הג'ל המכיל חומ' היאלורונית, חומ' אמינו, מינרלים וויטמינים, ועם הרולר מגלגלים אותו על הפנים, צוואר וגב כף היד. זרם חשמלי מועבר מהמכשיר דרך היד ועד לרולר וכל החומרים שלעיל חודרים להיפודרמיס.
הטיפול אורך 20 דקות.
 
 
כמה טיפולים צריך?
 
מכיוון שהחומרים המוזרקים אינם נאגרים, יש לבצע סדרה של 10 טיפולים: 4 טיפולים ראשונים אחת לשבוע אח"כ 6 נוספים אחת לחודש, וכטיפול תחזוקתי אחת ל-3 חודשים.
 
למי הוא מתאים?
הטיפול נותן פיתרון לנשים צעירות בגילאי 28-45 בממוצע, שעדיין לא צריכות התערבות כירורגית לשיפר מראה הפנים, אך כן צריכות לשמר את מרקם העור.
 
– לנשים בעלות קמטוטים עדינים, הטיפול ב-TMT מעלים את הקמטוטים כתוצאה מהשפעתו על הגברת
   תהליך המטבוליזם ועל ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין המקנים לעור מראה רענן וצעיר.
 
– לנשים המפחדות מדקירות שכן הטיפול אינו דוקר ו/או כואב.
 
– לנשים לאחר מתיחות פנים, על מנת לשמר את התוצאה ולטפח את מרקם העור על כל רבדיו.
 
 
טיפול בעזרת מכשיר המזו-רולר:
 
המזו-רולר הינו גלגלת בעלת מחטים רבות אשר מעורר את תאי הפיברובלסטים לייצור עצמי של קולגן ואלסטין. המכשיר הוא אישי ואינו ניתן להעברה מאחד לשני.
 
גלילת הרולר על פני העור גורמת לפעולה כפולה: המחטים שעל הגלגלת פוצעים באופן מבוקר את העור, פציעה זו גורמת לנדידה של תאים פיברובלסטים למקום, הללו מתחילים לייצר קולגן ואלסטין ובכך ישנה התחדשות של העור (אפקט פרקסל).
 
בנוסף, הנקבים הקטנים מאפשרים החדרה של חומרים פעילים אל תוך הדרמיס, פעולה התורמת גם היא ליצירה של קולגן ואלסטין, למיצוק העור והבהרתו.
 
הטיפול במזו-רולר נבחן לאורך מספר שנים במחקרים מדעיים בהם הוכחה יעילותו הרבה בתיקון קימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה, וביצירת מראה כללי של עור מלא, וזוהר. בשל כך הוא נותן פתרון לנשים שמעוניינות לטפל בסימני גיל ראשונים שמופיעים בפניהן, אך הן לא זקוקות עדיין לניתוח פלסטי או לחליפין הוא מתאים כטיפול משמר למרקם העור אחרי ניתוח פלסטי.
 
המזו-רולר מציע טיפול יעיל, שאינו פולשני, ואשר תוצאותיו נשמרות לאורך זמן. המזו-רולר מגיע באורכים שונים של מחטים: בדרגה גבוהה (1-2 מ"מ) לטיפול בקליניקה או במרפאה ובדרגה נמוכה (0.2-0.5 מ"מ) לשימוש ביתי בשגרת הטיפוח היומיומית. המזו-רולר מיועד לפנים, צוואר וגוף ומתאים לכל סוגי העור.
 
ההמלצה לטיפול אפקטיבי:
פעם בחודש להגיע למכון לטיפול במזו-רולר בעל מחטים ארוכות המסוגלות להגיע לדרמיס, כולל החדרת חומרים פעילים לשכבה העמוקה של העור. אחת לשבוע / עשרה ימים, לעשות טיפול תחזוקתי בבית.
 
כך נוכל לשמור על עור חיוני, רענן ומוצק.
 
לקביעת תור ניתן להתקשר לטלפון: 03-6919793 או 054-5331131
 

הכנה לניתוח הרמת פנים

 
על מנת להגמיש את העור לפני ניתוח הרמת פנים, מומלץ לבצע מספר פעולות מקדימות:
 
ניקוי עמוק של עור הפנים
 
 
מטרות הטיפול:
 
– ניקוי יסודי של עור הפנים
– הסרת שכבת התאים המתה
– רענון עור הפנים
 
טיפול RF
 
חימום השכבה העמוקה של העור גורם לנדידה של תאים פיברובלסטים ולעליה בייצור הקולגן והאלסטין. לאחר מספר טיפולים, יש שיפור במרקם העור ולכן ניתן בקלות רבה יותר להפריד בין רקמת העור לשרירים המהלך הניתוח.
 
לאחר הניתוח מומלץ לבצע סדרה של טיפולי RF לשימור התוצאה ולתחזוקת מרקם העור.
 
 
פילינג ביולוגי אקטיבי
 
 
פילינג בינוני להסרת שכבת האפידרמיס העליון ולשיפור הקמטוטים העדינים, במטרה להגיע לניתוח עם עור זוהר, מתחדש ואלסטי. הפילינג מסיר את השכבה הקרנית העליונה של העור, ומאפשר לתאים שמתחת לשכבה זו להתחדש. כמו כן, הוא מטפל בקמטוטים הקטנטנים של העור ומביא את הלקוח/ה לניתוח במצב עורי נכון יותר
 
טיפול במזורולר
 
המזורולר הינו גלגלת עטופה במחטים. כאשר אורך המחטים הוא מינימום 1 מ"מ, ניתן להגיע עד לדרמיס ולגרום לפגיעה מבוקרת בעור. פגיעה שכזו, מעודדת תאים בשם פיברובלסטים לנדוד לאיזור ולהתחיל לייצר קולגן, אלסטין, גורמי גידול ורקמת חיבור. הללו, לאט לאט מעבים את הדרמיס ומאפשרים בתהליך הניתוחי להפריד נכון יותר את רקמת העור מהשרירים, כך שהליך הניתוח מבוצע בצורה חלקה ונוחה יותר. בנוסף, כיוון שהמנתח לא "מטפל" במרקם העור אלא רק בעודפי העור, מרוויחה הלקוחה בטיפולים משלימים אלו שיפור במרקם העור.
לכן, מומלץ ביותר לשלב טיפולים אלו גם כטיפולי אחזקה ושימור תוצאה לאורך זמן.
 
 
את המזורולר ניתן להשיג ביחידה לדרמוקוסמטיקה 054.5331131 או בטלפון 03.6919793
 

היפרפיגמנטציה I כתמי שמש I כתמי גיל

 
היפרפיגמנטציה נגרמת לרוב כתוצאה מחשיפה לשמש. המלנוציטים הם תאים שנמצאים בעומק של העור, בשכבת הדרמיס, אך הם בעלי שלוחות עד לאפידרמיס. כאשר ישנה חשיפה לשמש, התאים הללו מתחילים לייצר מלנין באופן שאינו סדיר , כך שעם הזמן מתקבלים כתמים כהים יותר בעור הפנים (נמשים, כתמי שמש, כתמי גיל).
 
העור זוכר, לכןן גם אם נחשפת בעבר הרחוק לשמש, יתכן והכתמים הכהים יופיעו בשלב מאוחר יותר, גם אחרי שנים רבות מזמן החשיפה לשמש.
 
אנחנו ביחידה לדרמוקוסמטיקה, מסוגלים בעזרת מיכשור מתקדם לטשטש ולהבהיר את הכתמים בעור הפנים, הצוואר והמחשוף.
 
הטכנולוגיה המתקדמת ביותר המשלבת טיפול בגלי רדיו, קרן אור ולייזר מותאמת באופן ספציפי לכל מטופל ומטופלת על פי מצב הכתמים וצבעם.
 
יש לקחת בחשבון שהתהליך כרוך במספר טיפולים כאשר המירווח בינהם הוא חודש-חודש וחצי.
 
מיד לאחר הטיפול, ישנה התכהות של הכתם, כיוון שהמכשיר מסוגל לפרק את תא המלנוציט ולגרום למלנין לעלות לפני השטח מהדרמיס כלפי האפידרמיס. לכן, מיד אחרי הטיפול הכתם מתכהה. סימן שהטיפול עובד! ההתכהות (הפסולת של המלנין) נמשכת מספר ימים ולאט לאט "הפסולת" מתפרקת על ידי המאקרופאגים שנמצאים אצלינו בגוף באופן רגיל.
 

לייזר פרקשיונל

טיפול בעזרת ידית ארביום של לייזר nm 2940

 
טיפול בטכנולוגיה מתקדמת המטפלת במרקם העור ועובדת בשני מישורים:
1. אבלציה (קילוף עדין) של העור, טיפול בפיגמנטציה ושיוף העור.
2. חימום עמוק של הדרמיס והשפעה על הפיברובלסטים לייצר קולגן, אלסטין, רקמת חיבור וגורמי גידול. הללו, מתחילים בתהליך איטי וביולוגי למלא את הקמטוטים הקטנים מבפנים כלפי חוץ, ולאט לאט, מקבלים מראה הומוגני של העור. הקמטוטים משתטחים ומתמלאים מבפנים. כיוון שהתהליך הינו ביולוגי, הוא תהליך איטי ונדרשים 4-6 טיפולים עד שרואים תוצאה משמעותית.
מיד לאחר הטיפול, העור מעט שורף, ובעל מראה מרושת, לאחר יום, מופיעות נקודות רשת על הפנים, צבען הופך למעט כהה. תהליך הריפוי נמשך 3-4 ימים, במהלכו רצוי להשתמש במשחה סטרואידית ובביאפין. ההפרש המקובל בין טיפול לטיפול הוא בסביבות חודש ימים.
 
 
 
מיד אחרי הטיפול
 תמונה מספר 1
יום אחרי הטיפול
 תמונה מספר 2
 
לקביעת תור ניתן להתקשר כל יום בין השעות 9:30-19:00 לקליניקה בטלפון 03.6919793 או ללילך בפלאפון 054.5331131
 

EndyMedPRO  הצערת עור

 
EndyMedPRO 3 DEEP RF Technology
 
 
מכשיר העובד בטכולוגיה יחודית ומבוסס על גלי רדיו שמעבירים את האנרגיה בין 6 גנרטורים, כך שהאלקטרונים והנוירונים מגיעים לעומק של רקמת השומן.
למכשיר יש 5 ידיות, 3 ידיות העובדות בטכנולוגיה של גלי רדיו ומותאמים לאיזורי גוף שונים בשל שטח הפנים השונה שלהם, הם מחממים את רקמת הדרמיס וגורמים לייצור של קולגן, אלסטין רקמת חיבור וגורמי גידול, הללו ממלאים את הקמטוטים מבפנים כלפי חוץ.
 
 תמונה מספר 1
  .Fractional Skin Resurfacing ידית מספר 4 היא ידית שעובדת על קילוף של העור ונקראת
יש בה 112 חורים, דרכם יוצאת אנרגיה בעוצמה מאוד גבוהה. האנרגיה הזו מגיעה לאיזור הדרמיס, שם היא גורמת לפיברובלסטים לייצר קולגן, אלסטין וגורמי גידול. כל אלו תורמים גם הם לעיבוי רקמת העור ולמיצוקו, למילוי הקמטוטים ולמראה זוהר של העור
 תמונה מספר 2
 Intensif ידית מספר 5 היא ידית שנקראת
הידית מכילה מחטים מצופות זהב, אורכן מגיע עד 3.5 מ"מ וכאשר הן מוחדרות לעור מוחדרת יחד איתן גם אנרגיה של גלי רדיו שסוגרת את כלי הדם ומונעת דימום. הפציעה המבוקרת בדרמיס גורמת לקסקדת פעולות כמו של תהליך ריפוי פצע, יצור קולגן, אלסטין, גורמי גידול ורקמת חיבור, כל אלו תורמים למילוי הקמטוטים מבפנים כלפי חוץ וממצקים את הפנים
 תמונה מספר 3
הפרוטוקול הטיפולי משתנה מלקוחה ללקוחה ומותאם ספציפית לפי הצורך. יש אפשרות לטפל בעור עם צלקות פוסט אקנה, עור עם קמטוטים, סימני מתיחה ועוד
לקביעת תור ולפרטים נוספים ניתן להתקשר כל יום בין השעות 9:30-19:30 לטלפון 03.6919793 או ללילך
 בפלאפון 054.5331131
 

  לחידוש העור  -לצפיה בסרטון הדגמה של טיפול בידית הFCR

:לחימום ומיצוק שכבת הדרמיס RF 3 DEEP-לצפיה בסרטון הדגמה של טיפול בידית ה

לדיקור, חימום, מיצוק וחידוש העור -לצפיה בסרטון הדגמה של טיפול בידית הIntensif :

Tixel treatment – for skin rejuvenation


מהו מכשיר הטיקסל?

מכשיר חדש שמבוסס על טכנולוגיה ייחודית הפועלת על חום בלבד ומיועד לטיפול במרקם העור. באמצעות ידית שמעבירה חום של 400 מעלות לתוך הדרמיס, עוברים על אזור הפנים, צוואר ומחשוף בעומקים שונים ובזמן חשיפה שונה של העור לאנרגיה.
באופן שכזה, ניתן לטפל באינדיקציות השונות כגון: שיפור קמטוטים, פיגמנטציה, אלסטיות של העור, צלקות פוסט אקנה ומזותרפיה.
 
איך פועל מכשיר הטיקסל?

החום גורם לנקבים קטנים בעור עד לשכבה העמוקה של הדרמיס, כך שמצד אחד ישנו ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין אנדוגני, מעצם הפגיעה המבוקרת בעור, ומצד שני יש אפשרות לבצע החדרה של חומרים פעילים לעידוד מוגבר של יצור הקולגן והאלסטין.
הטיפול לא כואב, אינו דורש זמן ריפוי וכדי לראות תוצאות מומלצת סדרה של 8-10 טיפולים בהפרשים של חודש האחד מהשני.

ישנה ידית קטנה בעלת שטח פנים המובנה במיוחד לטיפול סביב העיניים.
אחרי סדרה של 6-8 טיפולים ישנו שיפור משמעותי בקמטוטים סביב העיניים ובעור הרפוי של העפעף העליון.
 
 
בטיפול כזה מרוויחים:
1. טיפול במרקם העור לשלל אינדיקציות כמו: צלקות פוסט אקנה, עור רפוי, נקבוביות פעורות וקמטוטיםסביב לעיניים.
2. זמן החלמה מאוד קצר. מדובר ביום-יומיים.
3. הטיפול לא כואב.
4. אפקטיביות הטיפול כשל לייזר.


 תמונה מספר 1

 

 תמונה מספר 2

Oxygeneo

 
 
טיפול פנים בטכנולוגיית אוקסיג'נאו
 
טיפול האוקסיג'נאו כולל 3 שלבים:
1. פילינג עדין המקלף את כל שכבת התאים המתים של האפידרמיס
2. חימום מסיבי של שכבת העור העמוקה, הדרמיס, בעזרת ידית ה-RF, שמשפיע על יצירת קולגן, אלסטין, רקמת חיבור וגורמי גידול. אלו מעבים וממצקים את העור.
3. החדרה של חומרים פעילים לתוך השכבה העמוקה של העור להעשרתו בלחות.
השיטה מבוססת על טכנולוגיה חדשנית של החדרת החומרים לשכבה העמוקה של העור.
החומרים מבוססים על ויטמינים מקבוצת B, C ו-E, קומפלקס של מינרלים שמצויים בתוך ליפוזומים ננו-זומלים ומסוגלים לחדור לתוך השכבה העמוקה של העור.
ההחדרה מתבצעת עם מכשיר אולטראסאונד.
בסוף הטיפול העור נראה זוהר, קורן וחלק יותר.
מומלץ לעשות סדרה של 6 טיפולים במרווח של חודש בין טיפול לטיפול.
בסדרה ישנם חומרים לאנטי אייג'ינג וחומרים להיפר-פיגמנטציה.
 
 
 
 
 תמונה מספר 1
לקביעת תור ניתן להתקשר לקליניקה בימי א-ה בין השעות 9:30-19:30 לטלפון 03.6919793 או ללילך בפלאפון 054.5331131
 

טיפול חדשני עם מכשיר האוקסיג'נאו. אסיה, לקוחה מרוצה, מגיעה אחת לחודש וממליצה

מזותרפיה

מזותרפיה היא שיטה שבה מחדירים לתוך העור חומרים מזינים, ויטמינים וחומצה היאלורונית המשמשים לרענון העור, לשיפור המטבוליזם של העור, הגברת ייצור תאי קולגן ועל ידי כך סילוק הקימטוטים העדינים שמקנים לעור מראה זקן.
 
יתרונות המזותרפיה:
– החדרה ישירה של חומרים מזינים לתוך השכבות הפנימיות של העור
– מגבירה את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין
– שומרת על חיוניות ומרקם עור הפנים
– מאיטה את תהליך הזדקנות העור
– מעלימה קמטוטים עדינים
– לקוחות מדווחים על מראה עור רענן וזוהר
– כטיפול משלים למתיחת פנים
– כטיפול משלים להזרקת חומרי מילוי כגון: רסטילן ובוטוקס
– ניתנת לגברים ונשים בכל גיל
 
ניתן לעשות מזותרפיה בעזרת זריקות על ידי רופא: באמצעות אקדח שעובד כמו מכונת תפירה ומסוגל להחדיר חומרים פעילים לדרמיס.
 
או, מזותרפיה ללא זריקות ביחידה לדרמוקוסמטיקה:
 
1. בעזרת מכשיר ה-TMT
 
2. בעזרת טיפול במזורולר, כשאורך המחטים הוא מינימום 1 מ"מ על מנת להגיע לדרמיס. 

טיפולי פנים ביחידה